812050-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen – Dodávka lednic, mrazáků a vybavení pro kryogenní sklad LERCO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka lednic, mrazáků a vybavení pro kryogenní sklad LERCO
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka lednic, mrazáků a vybavení pro kryogenní sklad pro Přírodovědeckou a Lékařskou fakultu Ostravské univerzity dle Technické specifikace předmětu plnění, která tvoří Přílohu č. 1 zadávací dokumentace. Jedná se o veřejnou zakázku financovanou z prostředků Státního fondu životního prostředí České republiky, z projektu Operačního programu Spravedlivá transformace s názvem Life Environment Research Center Ostrava (LERCO) s reg. č. CZ.10.03.01/00/22_003/0000003. Součástí nabídky musí být podrobná a přesná specifikace nabízeného předmětu plnění pro jednotlivé části veřejné zakázky minimálně v rozsahu parametrů požadovaných v Příloze č. 1 zadávací dokumentace – Technická specifikace předmětu plnění. Bližší podrobnosti vztahující se k předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci, formuláři Nabídka, obchodních podmínkách a v Příloze č. 1.
Interne Kennung160/90162/VZ/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42513000 Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42513100 Tiefkühlvorrichtungen, 39711110 Kühlschränke mit integriertem Tiefkühlfach
5. Los
LosLOT-0001
TitelDewarova nádoba včetně vestaveb
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka Dewarovy nádoby včetně vestaveb.
Interne Kennung160/90162/VZ/2025 - část 1
LosLOT-0004
TitelLednice a mrazáky
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka Lednic a mrazáků.
Interne Kennung160/90162/VZ/2025 - část 4
LosLOT-0003
TitelHlubokomrazící box včetně vestaveb
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka Hlubokomrazících boxů včetně vestaveb.
Interne Kennung160/90162/VZ/2025 - část 3
LosLOT-0002
TitelProgramovatelný zamrazovač
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka Programovatelného zamrazovače.
Interne Kennung160/90162/VZ/2025 - část 2