See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Stichting Agora - Meubilair locatie de Piramide
Beschreibung: Meubilair Het betreft hier een opdracht voor de levering van Meubilair en toebehoren ten behoeve van Stichting Agora, locatie de Piramide Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS Schoolmeubilair PO.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: "Er is een dynamisch aankoopsysteem ingesteld."
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000
81208-2026 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Niet-openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: "Er is een dynamisch aankoopsysteem ingesteld."
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39160000 Schoolmeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000