See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego w ramach UMOWY nr FM-STI.01.PEDIATRIA.2025-W-29263/305/31 na udzielenie w 2025r. dotacji celowej na realizację zadania polegającego na wsparciu rozwoju inwestycyjnych rozwiązań służących do udzielania świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie dofinansowania zakupu sprzętu medycznego do diagnostyki i leczenia pacjentów pediatrycznych w CSK w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu medycznego Zamawiający podzielił zamówienie na poszczególne części (Pakiety: Nr 1 – Nr 4) i dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne dowolna liczbę pakietów. 2.Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). 3. CPV: 33190000-8 Różne urządzenia i produkty medyczne
Interne Kennung: ZP/126/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 2 Dostawa urządzenia do planimetrii impedancyjnej
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego w ramach UMOWY nr FM-STI.01.PEDIATRIA.2025-W-29263/305/31 na udzielenie w 2025r. dotacji celowej na realizację zadania polegającego na wsparciu rozwoju inwestycyjnych rozwiązań służących do udzielania świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie dofinansowania zakupu sprzętu medycznego do diagnostyki i leczenia pacjentów pediatrycznych w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji