2. Verfahren
Verfahren
Titel: Huisartsenzorg DJI Vught 2025
Beschreibung: DJI biedt aan Justitiabelen medisch noodzakelijke en niet-uitstelbare zorg die, kwalitatief gezien, equivalent is aan de zorg in de maatschappij en tegen een maatschappelijk aanvaardbaar kostenniveau geleverd wordt. Het doel van deze aanbesteding is om ten behoeve van PI Vught een contract te sluiten voor de levering van Huisartsenzorg, die hier aan voldoet. Hierbij wordt de aanbestedingsprocedure voor Sociale en andere Specifieke diensten (SAS procedure) gehanteerd die is ingericht conform de Niet-Openbare aanbestedingsprocedure.
Interne Kennung: 388815
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Betreft aanbesteding Huisartsenzorg PI Vught welke volgens de aanbestedingsprocedure voor Sociale en andere Specifieke diensten (SAS procedure) is ingericht conform de Niet-openbare procedure. In de eerste fase van de aanbesteding, de selectiefase, werden maximaal drie (3) Gegadigden geselecteerd om deel te nemen aan de inschrijffase.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
5. Los
Los: LOT-0000