2. Verfahren
Verfahren
Titel: GIS-viewer en BGT software, gemeente Veldhoven
Beschreibung: Doel van het inkooptraject is het borgen van een hoogwaardige dienstverlening aan burgers en bedrijven en het ontsluiten van gegevens die nodig zijn voor beleidsontwikkeling en besluitvorming. Om dit te bereiken wil de gemeente Veldhoven de beschikking krijgen over één uniforme GIS-viewer en één BGT-beheersysteem die voldoen aan alle gestelde functionele en technische eisen en zoveel mogelijk invulling geven aan aanvullende wensen. Ook hebben medewerkers van gemeente Veldhoven op een laagdrempelige manier toegang tot de voor hen relevante (basis)gegevens. De vervanging van de GIS-viewer draagt bij aan het thema ‘Datagedreven Werken’ en het programma dienstverlening. Tevens kan het bijdragen aan bijvoorbeeld inzicht in thema’s als duurzaamheid (laadpalen), mobiliteit (P&R), en energietransitie (zonnepanelen, warmtekaarten).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GiS-viewer
Beschreibung: Doel van het inkooptraject is het borgen van een hoogwaardige dienstverlening aan burgers en bedrijven en het ontsluiten van gegevens die nodig zijn voor beleidsontwikkeling en besluitvorming. Om dit te bereiken wil de gemeente Veldhoven de beschikking krijgen over één uniforme GIS-viewer en één BGT-beheersysteem die optimaal aansluiten op de werkprocessen van de gemeente, zorgen voor een efficiënte gegevensverwerking en -uitwisseling, en bijdragen aan de kwaliteit en actualiteit van de basisregistraties.
Los: LOT-0002
Titel: BGT software