812362-2025 - Ergebnis
Tschechien – Blutanalysegeräte – Dodávky reagencií a spotřebního materiálu pro provádění vybraných imunoanalytických vyšetření stripovou technologií na principu ELISA, vč. výpůjčky imunoanalytického analyzátoru pro Centrální laboratoř SZZ Krnov
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky reagencií a spotřebního materiálu pro provádění vybraných imunoanalytických vyšetření stripovou technologií na principu ELISA, vč. výpůjčky imunoanalytického analyzátoru pro Centrální laboratoř SZZ Krnov
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou: - průběžné dodávky spotřebního materiálu (reagencií, kontrolního materiálu, kalibračního materiálu, čistících roztoků a veškerého dalšího spotřebního materiálu) potřebného pro provádění vybraných imunoanalytických metod stripovou technologií na principu ELISA pro Centrální laboratoř SZZ Krnov (dále také jen „CL“) na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 2 měsíce; a - bezplatná výpůjčka 1 ks nového automatického imunoanalytického analyzátoru pro provádění výše uvedených metod pro Centrální laboratoř SZZ Krnov na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 2 měsíce
Interne KennungKRN/FMP/2025/06/spotř. mat. – ELISA – CL
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434520 Blutanalysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33694000 Diagnostika
5. Los
LosLOT-0001