See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sociaal Medische Advisering Arts - cluster MO
Beschreibung: Jij bent van het echte mensenwerk. Voor jou telt iedereen mee. Ook de burger die zich in een medische en/of psychologische situatie bevindt. Met grondig onderzoek stel jij de juiste adviezen op.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000