See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OSTRAHA VYBRANÝCH OBJEKTŮ, AREÁLŮ A POZEMKŮ VE VLASTNICTVÍ STATUTÁRNÍHO MĚSTA BRNA VE SPRÁVĚ ODBORU SPRÁVY MAJETKU MMB
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb spočívajících v provádění pravidelné i mimořádné ostrahy ve vymezených objektech ve vlastnictví statutárního města Brna ve správě Odboru správy majetku MMB (dále jen „MMB“) a dále výkon stanovených prací na vrátnici. Veřejná zakázka je rozdělena na tři dílčí části dle umístění objektů MMB, popřípadě objektů obdobného charakteru ostrahy.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dílčí část č. 1:
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb spočívajících v provádění pravidelné i mimořádné ostrahy ve vymezených objektech ve vlastnictví statutárního města Brna ve správě Odboru správy majetku MMB (dále jen „MMB“) a dále výkon stanovených prací na vrátnici. Veřejná zakázka je rozdělena na tři dílčí části dle umístění objektů MMB, popřípadě objektů obdobného charakteru ostrahy: - Anenská č. p. 10/č. o. 10 v Brně, - Dominikánské náměstí č. p. 197/č. o. 3 v Brně, - Malinovského náměstí č. p. 624 /č. o. 3 v Brně 3, - Radnická č. p. 365 /č. o. 2 v Brně, - Radnická č. p. 366 /č. o. 4 v Brně, - Radnická č. p. 367 /č. o. 6 v Brně, - Radnická č. p. 368 /č. o. 8 v Brně, - Radnická č. p. 369 /č. o. 10 v Brně, - Radnická č. p. 370 /č. o. 12 v Brně, - Mečová č. p. 360/č. o. 3 v Brně, - Mečová č. p. 368/č. o. 5 v Brně, - Panská č. p. 361 /č. o. 13 v Brně, - Kounicova č. p. 949 /č. o. 67 v Brně, - Husova č. p. 196 /č. o. 12 v Brně, - Sklad Rosice, Brněnská č. p. 1102 v Rosicích (okres Brno-venkov), - Orlí č. p. 655/č. o. 30 v Brně, - Orlí č. p. 618/č. o. 32 v Brně, - Benešova č. p. 602/č. o. 8 v Brně.
Interne Kennung: 1