2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ambulansu sanitarnego rodzaj „P” do Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ambulansu sanitarnego rodzaj „P” do Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB 2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz.
Vorherige Bekanntmachung: 632732-2025
Interne Kennung: P/417/2025/SZ/WIM/MON - 101/ZP/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114122 Patiententransportfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ambulansu sanitarnego rodzaj „P” do Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3.