See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA MATERIAŁÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów medycznych do apteki szpitalnej Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, stawiane wymagania oraz szacowane ilości i rodzaj asortymentu zostały określone w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie formularze asortymentowo-cenowe. Przedmiot zamówienia składa się z 15 Części.
Interne Kennung: GCR/41/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). W przypadku załączników, które są zgodnie z ustawą Pzp lub rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, mogą być opatrzone, zgodnie z wyborem wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia/podmiotu udostępniającego zasoby, podpisem zewnętrznym lub wewnętrznym. W zależności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny) dodaje się do przesyłanej wiadomości uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z wszytym podpisem (typ wewnętrzny). 1.13. Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia. 1.14. Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja”. 1.15. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 1.16. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia. Zaleca się stosowanie aktualnie wspieranych wersji oprogramowania. 1.17. W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu (22) 458 77 99 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w zakładce „Zgłoś problem”. 1.18. W szczególnie uzasadnionych przypadkach uniemożliwiających komunikację Wykonawcy i Zamawiającego za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: zamowieniapubliczne@repty.pl (nie dotyczy składania ofert w postępowaniu). 2. Zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu (tzw. procedura odwrócona – odwrócona kolejność oceny). 3. Podstawy wykluczenia: 3.1. Zamawiający wykluczy z postępowania Wykonawcę w przypadkach, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1) – 6) ustawy Pzp (obligatoryjne przesłanki wykluczenia) 3.2. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w przypadkach, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2025 r. poz. 514) 3.3. Wykluczeniu z postępowania podlegają Wykonawcy, zgodnie z art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, dodanym Rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.04.2022 r. str. 1). 4. Warunki udziału w postępowaniu, określone przez Zamawiającego spośród warunków, o których mowa w art. 112 ust. 2 ustawy Pzp: 4.1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa szczegółowego warunku w tym zakresie. 4.2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej Zamawiający nie określa szczegółowego warunku w tym zakresie. 4.3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa szczegółowego warunku w tym zakresie. 4.4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa szczegółowego warunku w tym zakresie. 5. KLAUZULA INFORMACYJNA - art. 13 RODO - patrz ROZDZIAŁ XXIV. 6. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA 6.1. Termin rozpoczęcia realizacji zamówienia ustala się na dzień zawarcia umowy. 6.2. Termin wykonania zamówienia (trwania umowy): 12 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów medycznych do apteki szpitalnej Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, stawiane wymagania oraz szacowane ilości i rodzaj asortymentu zostały określone w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie formularze asortymentowo-cenowe. 3. Przedmiot zamówienia powinien być dopuszczony do obrotu na terytorium Polski oraz posiadać oznakowanie zgodne z opisem znajdującym się w aktach prawnych: - dla produktu leczniczego w ustawie z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 750 z późn. zm.), - dla wyrobów medycznych w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620). 4. Określona ilość w Załączniku nr 1 do SWZ stanowi wielkość szacunkową, uzależnioną od liczby przyjętych pacjentów, posiadanych środków finansowych oraz treści wynegocjowanych kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Na podstawie wymienionych przesłanek określone w Załączniku nr 1 do SWZ szacunkowe ilości mogą ulec zmniejszeniu stosownie do faktycznych bieżących potrzeb Zamawiającego. 5. Dostawy realizowane będą sukcesywnie przez okres 12 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy. 6. Dostawy przedmiotu zamówienia należy realizować w terminie nie dłuższym niż 7 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. 7. Dostawa towaru realizowana w godz. 8.00 – 13.00 do magazynu apteki szpitalnej Zamawiającego musi być zgodna asortymentowo i ilościowo z bieżącym zamówieniem otrzymanym od Zamawiającego. 10. Przedmiotowe środki dowodowe: 10.1. W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, Zamawiający żąda, aby Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: a) oświadczenie Wykonawcy według wzoru stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ; b) dokumenty (karty katalogowe/produktowe, specyfikacje techniczne, raporty, certyfikaty lub inne dokumenty) potwierdzające, że oferowane w Części nr 1 poz. 8,20, produkty spełniają wymagania i parametry opisane w Załączniku nr 1 do SWZ w zakresie wskazanym dla tych pozycji. Przedłożone dokumenty winny być czytelnie oznaczone, której Części i pozycji dotyczą; c) w przypadku zaoferowania produktów/wyrobów równoważnych w rozumieniu art. 99 ust. 5 lub art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Wykonawca zobowiązany jest do ich wskazania w ofercie oraz do złożenia wraz z ofertą kart charakterystyki, wymaganych prawem certyfikatów, dokumentów dopuszczających dane produkty/wyroby do użytkowania lub innych dokumentów potwierdzających, że oferowane rozwiązanie równoważne spełnia wymagania Zamawiającego opisane w przedmiocie zamówienia. *) jeśli dotyczy Jeżeli Wykonawca nie złoży dokumentów (dot. lit c) lub złożone dokumenty będą niekompletne (nie potwierdzając w ten sposób równoważności oferty w zakresie opisanym w opisie przedmiotu zamówienia) Zamawiający nie będzie wzywał do ich złożenia/uzupełnienia. 10.2. Mając na uwadze art. 107 ust. 2 ustawy Pzp Zamawiający informuje, że przedmiotowe środki dowodowe wskazane w pkt. 10.1. lit. a), b), podlegają uzupełnieniu, w przypadku gdy nie zostaną one złożone lub będą niekompletne. 12. Wszystkie dokumenty załączone do SWZ Wykonawca zobowiązany jest czytać oraz uwzględnić łącznie i uzupełniająco.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów medycznych do apteki szpitalnej Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, stawiane wymagania oraz szacowane ilości i rodzaj asortymentu zostały określone w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie formularze asortymentowo-cenowe. 3. Przedmiot zamówienia powinien być dopuszczony do obrotu na terytorium Polski oraz posiadać oznakowanie zgodne z opisem znajdującym się w aktach prawnych: - dla produktu leczniczego w ustawie z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 750 z późn. zm.), - dla wyrobów medycznych w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620). 4. Określona ilość w Załączniku nr 1 do SWZ stanowi wielkość szacunkową, uzależnioną od liczby przyjętych pacjentów, posiadanych środków finansowych oraz treści wynegocjowanych kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Na podstawie wymienionych przesłanek określone w Załączniku nr 1 do SWZ szacunkowe ilości mogą ulec zmniejszeniu stosownie do faktycznych bieżących potrzeb Zamawiającego. 5. Dostawy realizowane będą sukcesywnie przez okres 12 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy. 6. Dostawy przedmiotu zamówienia należy realizować w terminie nie dłuższym niż 7 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. 7. Dostawa towaru realizowana w godz. 8.00 – 13.00 do magazynu apteki szpitalnej Zamawiającego musi być zgodna asortymentowo i ilościowo z bieżącym zamówieniem otrzymanym od Zamawiającego. 10. Przedmiotowe środki dowodowe: 10.1. W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, Zamawiający żąda, aby Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: a) oświadczenie Wykonawcy według wzoru stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ; c) w przypadku zaoferowania produktów/wyrobów równoważnych w rozumieniu art. 99 ust. 5 lub art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Wykonawca zobowiązany jest do ich wskazania w ofercie oraz do złożenia wraz z ofertą kart charakterystyki, wymaganych prawem certyfikatów, dokumentów dopuszczających dane produkty/wyroby do użytkowania lub innych dokumentów potwierdzających, że oferowane rozwiązanie równoważne spełnia wymagania Zamawiającego opisane w przedmiocie zamówienia. *) jeśli dotyczy Jeżeli Wykonawca nie złoży dokumentów (dot. lit c) lub złożone dokumenty będą niekompletne (nie potwierdzając w ten sposób równoważności oferty w zakresie opisanym w opisie przedmiotu zamówienia) Zamawiający nie będzie wzywał do ich złożenia/uzupełnienia. 10.2. Mając na uwadze art. 107 ust. 2 ustawy Pzp Zamawiający informuje, że przedmiotowe środki dowodowe wskazane w pkt. 10.1. lit. a), b), podlegają uzupełnieniu, w przypadku gdy nie zostaną one złożone lub będą niekompletne. 12. Wszystkie dokumenty załączone do SWZ Wykonawca zobowiązany jest czytać oraz uwzględnić łącznie i uzupełniająco.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów medycznych do apteki szpitalnej Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, stawiane wymagania oraz szacowane ilości i rodzaj asortymentu zostały określone w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie formularze asortymentowo-cenowe. 3. Przedmiot zamówienia powinien być dopuszczony do obrotu na terytorium Polski oraz posiadać oznakowanie zgodne z opisem znajdującym się w aktach prawnych: - dla produktu leczniczego w ustawie z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 750 z późn. zm.), - dla wyrobów medycznych w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620). 4. Określona ilość w Załączniku nr 1 do SWZ stanowi wielkość szacunkową, uzależnioną od liczby przyjętych pacjentów, posiadanych środków finansowych oraz treści wynegocjowanych kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Na podstawie wymienionych przesłanek określone w Załączniku nr 1 do SWZ szacunkowe ilości mogą ulec zmniejszeniu stosownie do faktycznych bieżących potrzeb Zamawiającego. 5. Dostawy realizowane będą sukcesywnie przez okres 12 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy. 6. Dostawy przedmiotu zamówienia należy realizować w terminie nie dłuższym niż 7 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. 7. Dostawa towaru realizowana w godz. 8.00 – 13.00 do magazynu apteki szpitalnej Zamawiającego musi być zgodna asortymentowo i ilościowo z bieżącym zamówieniem otrzymanym od Zamawiającego. 10. Przedmiotowe środki dowodowe: 10.1. W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, Zamawiający żąda, aby Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: a) oświadczenie Wykonawcy według wzoru stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ; b) dokumenty (karty katalogowe/produktowe, specyfikacje techniczne, raporty, certyfikaty lub inne dokumenty) potwierdzające, że oferowane w Części nr 3 poz. 7,9,29,30,31, produkty spełniają wymagania i parametry opisane w Załączniku nr 1 do SWZ w zakresie wskazanym dla tych pozycji. Przedłożone dokumenty winny być czytelnie oznaczone, której Części i pozycji dotyczą; c) w przypadku zaoferowania produktów/wyrobów równoważnych w rozumieniu art. 99 ust. 5 lub art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Wykonawca zobowiązany jest do ich wskazania w ofercie oraz do złożenia wraz z ofertą kart charakterystyki, wymaganych prawem certyfikatów, dokumentów dopuszczających dane produkty/wyroby do użytkowania lub innych dokumentów potwierdzających, że oferowane rozwiązanie równoważne spełnia wymagania Zamawiającego opisane w przedmiocie zamówienia. *) jeśli dotyczy Jeżeli Wykonawca nie złoży dokumentów (dot. lit c) lub złożone dokumenty będą niekompletne (nie potwierdzając w ten sposób równoważności oferty w zakresie opisanym w opisie przedmiotu zamówienia) Zamawiający nie będzie wzywał do ich złożenia/uzupełnienia. 10.2. Mając na uwadze art. 107 ust. 2 ustawy Pzp Zamawiający informuje, że przedmiotowe środki dowodowe wskazane w pkt. 10.1. lit. a), b), podlegają uzupełnieniu, w przypadku gdy nie zostaną one złożone lub będą niekompletne. 12. Wszystkie dokumenty załączone do SWZ Wykonawca zobowiązany jest czytać oraz uwzględnić łącznie i uzupełniająco.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów medycznych do apteki szpitalnej Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, stawiane wymagania oraz szacowane ilości i rodzaj asortymentu zostały określone w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie formularze asortymentowo-cenowe. 3. Przedmiot zamówienia powinien być dopuszczony do obrotu na terytorium Polski oraz posiadać oznakowanie zgodne z opisem znajdującym się w aktach prawnych: - dla produktu leczniczego w ustawie z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 750 z późn. zm.), - dla wyrobów medycznych w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620). 4. Określona ilość w Załączniku nr 1 do SWZ stanowi wielkość szacunkową, uzależnioną od liczby przyjętych pacjentów, posiadanych środków finansowych oraz treści wynegocjowanych kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Na podstawie wymienionych przesłanek określone w Załączniku nr 1 do SWZ szacunkowe ilości mogą ulec zmniejszeniu stosownie do faktycznych bieżących potrzeb Zamawiającego. 5. Dostawy realizowane będą sukcesywnie przez okres 12 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy. 6. Dostawy przedmiotu zamówienia należy realizować w terminie nie dłuższym niż 7 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. 7. Dostawa towaru realizowana w godz. 8.00 – 13.00 do magazynu apteki szpitalnej Zamawiającego musi być zgodna asortymentowo i ilościowo z bieżącym zamówieniem otrzymanym od Zamawiającego. 10. Przedmiotowe środki dowodowe: 10.1. W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, Zamawiający żąda, aby Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: a) oświadczenie Wykonawcy według wzoru stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ; b) dokumenty (karty katalogowe/produktowe, specyfikacje techniczne, raporty, certyfikaty lub inne dokumenty) potwierdzające, że oferowane w Części nr 7 poz. 3,4, produkty spełniają wymagania i parametry opisane w Załączniku nr 1 do SWZ w zakresie wskazanym dla tych pozycji. Przedłożone dokumenty winny być czytelnie oznaczone, której Części i pozycji dotyczą; c) w przypadku zaoferowania produktów/wyrobów równoważnych w rozumieniu art. 99 ust. 5 lub art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Wykonawca zobowiązany jest do ich wskazania w ofercie oraz do złożenia wraz z ofertą kart charakterystyki, wymaganych prawem certyfikatów, dokumentów dopuszczających dane produkty/wyroby do użytkowania lub innych dokumentów potwierdzających, że oferowane rozwiązanie równoważne spełnia wymagania Zamawiającego opisane w przedmiocie zamówienia. *) jeśli dotyczy Jeżeli Wykonawca nie złoży dokumentów (dot. lit c) lub złożone dokumenty będą niekompletne (nie potwierdzając w ten sposób równoważności oferty w zakresie opisanym w opisie przedmiotu zamówienia) Zamawiający nie będzie wzywał do ich złożenia/uzupełnienia. 10.2. Mając na uwadze art. 107 ust. 2 ustawy Pzp Zamawiający informuje, że przedmiotowe środki dowodowe wskazane w pkt. 10.1. lit. a), b), podlegają uzupełnieniu, w przypadku gdy nie zostaną one złożone lub będą niekompletne. 12. Wszystkie dokumenty załączone do SWZ Wykonawca zobowiązany jest czytać oraz uwzględnić łącznie i uzupełniająco.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów medycznych do apteki szpitalnej Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, stawiane wymagania oraz szacowane ilości i rodzaj asortymentu zostały określone w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie formularze asortymentowo-cenowe. 3. Przedmiot zamówienia powinien być dopuszczony do obrotu na terytorium Polski oraz posiadać oznakowanie zgodne z opisem znajdującym się w aktach prawnych: - dla produktu leczniczego w ustawie z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 750 z późn. zm.), - dla wyrobów medycznych w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620). 4. Określona ilość w Załączniku nr 1 do SWZ stanowi wielkość szacunkową, uzależnioną od liczby przyjętych pacjentów, posiadanych środków finansowych oraz treści wynegocjowanych kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Na podstawie wymienionych przesłanek określone w Załączniku nr 1 do SWZ szacunkowe ilości mogą ulec zmniejszeniu stosownie do faktycznych bieżących potrzeb Zamawiającego. 5. Dostawy realizowane będą sukcesywnie przez okres 12 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy. 6. Dostawy przedmiotu zamówienia należy realizować w terminie nie dłuższym niż 7 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. 7. Dostawa towaru realizowana w godz. 8.00 – 13.00 do magazynu apteki szpitalnej Zamawiającego musi być zgodna asortymentowo i ilościowo z bieżącym zamówieniem otrzymanym od Zamawiającego. 10. Przedmiotowe środki dowodowe: 10.1. W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, Zamawiający żąda, aby Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: a) oświadczenie Wykonawcy według wzoru stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ; b) dokumenty (karty katalogowe/produktowe, specyfikacje techniczne, raporty, certyfikaty lub inne dokumenty) potwierdzające, że oferowane w Części nr 8 poz. 1,2, produkty spełniają wymagania i parametry opisane w Załączniku nr 1 do SWZ w zakresie wskazanym dla tych pozycji. Przedłożone dokumenty winny być czytelnie oznaczone, której Części i pozycji dotyczą; c) w przypadku zaoferowania produktów/wyrobów równoważnych w rozumieniu art. 99 ust. 5 lub art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Wykonawca zobowiązany jest do ich wskazania w ofercie oraz do złożenia wraz z ofertą kart charakterystyki, wymaganych prawem certyfikatów, dokumentów dopuszczających dane produkty/wyroby do użytkowania lub innych dokumentów potwierdzających, że oferowane rozwiązanie równoważne spełnia wymagania Zamawiającego opisane w przedmiocie zamówienia. *) jeśli dotyczy Jeżeli Wykonawca nie złoży dokumentów (dot. lit c) lub złożone dokumenty będą niekompletne (nie potwierdzając w ten sposób równoważności oferty w zakresie opisanym w opisie przedmiotu zamówienia) Zamawiający nie będzie wzywał do ich złożenia/uzupełnienia. 10.2. Mając na uwadze art. 107 ust. 2 ustawy Pzp Zamawiający informuje, że przedmiotowe środki dowodowe wskazane w pkt. 10.1. lit. a), b), podlegają uzupełnieniu, w przypadku gdy nie zostaną one złożone lub będą niekompletne. 12. Wszystkie dokumenty załączone do SWZ Wykonawca zobowiązany jest czytać oraz uwzględnić łącznie i uzupełniająco.
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów medycznych do apteki szpitalnej Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, stawiane wymagania oraz szacowane ilości i rodzaj asortymentu zostały określone w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie formularze asortymentowo-cenowe. 3. Przedmiot zamówienia powinien być dopuszczony do obrotu na terytorium Polski oraz posiadać oznakowanie zgodne z opisem znajdującym się w aktach prawnych: - dla produktu leczniczego w ustawie z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 750 z późn. zm.), - dla wyrobów medycznych w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620). 4. Określona ilość w Załączniku nr 1 do SWZ stanowi wielkość szacunkową, uzależnioną od liczby przyjętych pacjentów, posiadanych środków finansowych oraz treści wynegocjowanych kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Na podstawie wymienionych przesłanek określone w Załączniku nr 1 do SWZ szacunkowe ilości mogą ulec zmniejszeniu stosownie do faktycznych bieżących potrzeb Zamawiającego. 5. Dostawy realizowane będą sukcesywnie przez okres 12 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy. 6. Dostawy przedmiotu zamówienia należy realizować w terminie nie dłuższym niż 7 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. 7. Dostawa towaru realizowana w godz. 8.00 – 13.00 do magazynu apteki szpitalnej Zamawiającego musi być zgodna asortymentowo i ilościowo z bieżącym zamówieniem otrzymanym od Zamawiającego. 10. Przedmiotowe środki dowodowe: 10.1. W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, Zamawiający żąda, aby Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: a) oświadczenie Wykonawcy według wzoru stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ; b) dokumenty (karty katalogowe/produktowe, specyfikacje techniczne, raporty, certyfikaty lub inne dokumenty) potwierdzające, że oferowane w Części nr 11 poz. 1,2,3,4,5, produkty spełniają wymagania i parametry opisane w Załączniku nr 1 do SWZ w zakresie wskazanym dla tych pozycji. Przedłożone dokumenty winny być czytelnie oznaczone, której Części i pozycji dotyczą; c) w przypadku zaoferowania produktów/wyrobów równoważnych w rozumieniu art. 99 ust. 5 lub art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Wykonawca zobowiązany jest do ich wskazania w ofercie oraz do złożenia wraz z ofertą kart charakterystyki, wymaganych prawem certyfikatów, dokumentów dopuszczających dane produkty/wyroby do użytkowania lub innych dokumentów potwierdzających, że oferowane rozwiązanie równoważne spełnia wymagania Zamawiającego opisane w przedmiocie zamówienia. *) jeśli dotyczy Jeżeli Wykonawca nie złoży dokumentów (dot. lit c) lub złożone dokumenty będą niekompletne (nie potwierdzając w ten sposób równoważności oferty w zakresie opisanym w opisie przedmiotu zamówienia) Zamawiający nie będzie wzywał do ich złożenia/uzupełnienia. 10.2. Mając na uwadze art. 107 ust. 2 ustawy Pzp Zamawiający informuje, że przedmiotowe środki dowodowe wskazane w pkt. 10.1. lit. a), b), podlegają uzupełnieniu, w przypadku gdy nie zostaną one złożone lub będą niekompletne. 12. Wszystkie dokumenty załączone do SWZ Wykonawca zobowiązany jest czytać oraz uwzględnić łącznie i uzupełniająco.
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów medycznych do apteki szpitalnej Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, stawiane wymagania oraz szacowane ilości i rodzaj asortymentu zostały określone w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie formularze asortymentowo-cenowe. 3. Przedmiot zamówienia powinien być dopuszczony do obrotu na terytorium Polski oraz posiadać oznakowanie zgodne z opisem znajdującym się w aktach prawnych: - dla produktu leczniczego w ustawie z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 750 z późn. zm.), - dla wyrobów medycznych w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620). 4. Określona ilość w Załączniku nr 1 do SWZ stanowi wielkość szacunkową, uzależnioną od liczby przyjętych pacjentów, posiadanych środków finansowych oraz treści wynegocjowanych kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Na podstawie wymienionych przesłanek określone w Załączniku nr 1 do SWZ szacunkowe ilości mogą ulec zmniejszeniu stosownie do faktycznych bieżących potrzeb Zamawiającego. 5. Dostawy realizowane będą sukcesywnie przez okres 12 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy. 6. Dostawy przedmiotu zamówienia należy realizować w terminie nie dłuższym niż 7 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. 7. Dostawa towaru realizowana w godz. 8.00 – 13.00 do magazynu apteki szpitalnej Zamawiającego musi być zgodna asortymentowo i ilościowo z bieżącym zamówieniem otrzymanym od Zamawiającego. 10. Przedmiotowe środki dowodowe: 10.1. W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, Zamawiający żąda, aby Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: a) oświadczenie Wykonawcy według wzoru stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ; b) dokumenty (karty katalogowe/produktowe, specyfikacje techniczne, raporty, certyfikaty lub inne dokumenty) potwierdzające, że oferowane w Części nr 12 poz. 1,2,3,4, produkty spełniają wymagania i parametry opisane w Załączniku nr 1 do SWZ w zakresie wskazanym dla tych pozycji. Przedłożone dokumenty winny być czytelnie oznaczone, której Części i pozycji dotyczą; c) w przypadku zaoferowania produktów/wyrobów równoważnych w rozumieniu art. 99 ust. 5 lub art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Wykonawca zobowiązany jest do ich wskazania w ofercie oraz do złożenia wraz z ofertą kart charakterystyki, wymaganych prawem certyfikatów, dokumentów dopuszczających dane produkty/wyroby do użytkowania lub innych dokumentów potwierdzających, że oferowane rozwiązanie równoważne spełnia wymagania Zamawiającego opisane w przedmiocie zamówienia. *) jeśli dotyczy Jeżeli Wykonawca nie złoży dokumentów (dot. lit c) lub złożone dokumenty będą niekompletne (nie potwierdzając w ten sposób równoważności oferty w zakresie opisanym w opisie przedmiotu zamówienia) Zamawiający nie będzie wzywał do ich złożenia/uzupełnienia. 10.2. Mając na uwadze art. 107 ust. 2 ustawy Pzp Zamawiający informuje, że przedmiotowe środki dowodowe wskazane w pkt. 10.1. lit. a), b), podlegają uzupełnieniu, w przypadku gdy nie zostaną one złożone lub będą niekompletne. 12. Wszystkie dokumenty załączone do SWZ Wykonawca zobowiązany jest czytać oraz uwzględnić łącznie i uzupełniająco.
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów medycznych do apteki szpitalnej Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, stawiane wymagania oraz szacowane ilości i rodzaj asortymentu zostały określone w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym jednocześnie formularze asortymentowo-cenowe. 3. Przedmiot zamówienia powinien być dopuszczony do obrotu na terytorium Polski oraz posiadać oznakowanie zgodne z opisem znajdującym się w aktach prawnych: - dla produktu leczniczego w ustawie z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 750 z późn. zm.), - dla wyrobów medycznych w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620). 4. Określona ilość w Załączniku nr 1 do SWZ stanowi wielkość szacunkową, uzależnioną od liczby przyjętych pacjentów, posiadanych środków finansowych oraz treści wynegocjowanych kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Na podstawie wymienionych przesłanek określone w Załączniku nr 1 do SWZ szacunkowe ilości mogą ulec zmniejszeniu stosownie do faktycznych bieżących potrzeb Zamawiającego. 5. Dostawy realizowane będą sukcesywnie przez okres 12 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy. 6. Dostawy przedmiotu zamówienia należy realizować w terminie nie dłuższym niż 7 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. 7. Dostawa towaru realizowana w godz. 8.00 – 13.00 do magazynu apteki szpitalnej Zamawiającego musi być zgodna asortymentowo i ilościowo z bieżącym zamówieniem otrzymanym od Zamawiającego. 10. Przedmiotowe środki dowodowe: 10.1. W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, Zamawiający żąda, aby Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: a) oświadczenie Wykonawcy według wzoru stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ; b) dokumenty (karty katalogowe/produktowe, specyfikacje techniczne, raporty, certyfikaty lub inne dokumenty) potwierdzające, że oferowane w Części nr 14 poz. 7, produkty spełniają wymagania i parametry opisane w Załączniku nr 1 do SWZ w zakresie wskazanym dla tych pozycji. Przedłożone dokumenty winny być czytelnie oznaczone, której Części i pozycji dotyczą; c) w przypadku zaoferowania produktów/wyrobów równoważnych w rozumieniu art. 99 ust. 5 lub art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Wykonawca zobowiązany jest do ich wskazania w ofercie oraz do złożenia wraz z ofertą kart charakterystyki, wymaganych prawem certyfikatów, dokumentów dopuszczających dane produkty/wyroby do użytkowania lub innych dokumentów potwierdzających, że oferowane rozwiązanie równoważne spełnia wymagania Zamawiającego opisane w przedmiocie zamówienia. *) jeśli dotyczy Jeżeli Wykonawca nie złoży dokumentów (dot. lit c) lub złożone dokumenty będą niekompletne (nie potwierdzając w ten sposób równoważności oferty w zakresie opisanym w opisie przedmiotu zamówienia) Zamawiający nie będzie wzywał do ich złożenia/uzupełnienia. 10.2. Mając na uwadze art. 107 ust. 2 ustawy Pzp Zamawiający informuje, że przedmiotowe środki dowodowe wskazane w pkt. 10.1. lit. a), b), podlegają uzupełnieniu, w przypadku gdy nie zostaną one złożone lub będą niekompletne. 12. Wszystkie dokumenty załączone do SWZ Wykonawca zobowiązany jest czytać oraz uwzględnić łącznie i uzupełniająco.
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15
Interne Kennung: Część 15