2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: ROM Utrecht wenst een overeenkomst te sluiten met één ondernemer voor accountantsdiensten. De jaarlijkse controleverklaring, eenmalig in 2026 de COL en samenstellen jaarrekeningen. Zie beschrijvend document.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Accountantsdiensten De jaarlijkse controleverklaring, eenmalig in 2026 de COL en samenstellen jaarrekeningen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengen van de opdracht