2. Verfahren
Verfahren
Titel: Třívrstvé zásahové oděvy
Beschreibung: Nákup dvoudílných kompletů třívrstvých zásahových oděvů pro hasiče. Předpokládaný počet odebraných kompletů předmětu plnění je 500. Jeden komplet se skládá z 1 ks kalhot a 1 ks blůzy. Plnění bude na základě dílčích objednávek.
Interne Kennung: N006/25/V00028100
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18130000 Spezial-Arbeitskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: N006/25/V00019608