2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowych usług pralniczych wraz z najmem bielizny szpitalnej na potrzeby SPZOZ w Łukowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie usług pralniczych wraz z najmem bielizny szpitalnej na potrzeby SPZOZ w Łukowie w okresie dwóch lat. Przez kompleksowe usługi pralnicze należy rozumieć jako kompletny proces technologiczny związany z przygotowaniem, praniem właściwym i obróbką po praniu, zgodnie z wymogami sanitarno – epidemiologicznymi Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium w wysokości: 2000 zł dwa tysiące zł (dwa tysiące złotych 00/100 gr) Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Wymagany termin realizacji zamówienia: 24 miesiące od daty podpisania umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 30.04.2026 r. Zamawiający może zawrzeć umowę we wcześniejszym terminie z terminem obowiązywania umowy od dnia 30.04.2026 r. z uwagi na fakt, iż do dnia 29.04.2026 r. obowiązuje umowa na przedmiot objęty niniejszym zamówieniem.
Interne Kennung: 2/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche, 98315000 Bügeln
5. Los
Los: LOT-0003
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie usług pralniczych wraz z najmem bielizny szpitalnej na potrzeby SPZOZ w Łukowie w okresie dwóch lat. Przez kompleksowe usługi pralnicze należy rozumieć jako kompletny proces technologiczny związany z przygotowaniem, praniem właściwym i obróbką po praniu, zgodnie z wymogami sanitarno – epidemiologicznymi