See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořizování osobních a užitkových vozidel se spalovacím motorem pro Skupinu ČEZ
Beschreibung: Předmětem plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v rámci zavedeného DNS budou dodávky osobních a užitkových vozidel se spalovacím motorem pro účely obnovy a případného dalšího rozšíření vozového parku Skupiny ČEZ. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: N006/24/V00005974
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: V případě této veřejné zakázky se jedná o zavedení DNS podle pravidel pro užší řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů. V první fázi dojde k zavedení DNS, přičemž jsou do tohoto systému zařazeni dodavatelé, kteří ve lhůtě pro podání žádostí o účast nebo dodatečně prokázali splnění požadavků zadavatele na kvalifikaci. V druhé fázi jsou odesílány kvalifikovaným dodavatelům zařazeným v DNS výzvy k podání nabídek na jednotlivé veřejné zakázky, dle aktuálních provozních potřeb zadavatele. Zadávání jednotlivých veřejných zakázek v zavedeném DNS se řídí pravidly uvedenými v zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Osobní vozidla M1, 2 až 9místné
Interne Kennung: N006/24/V00005974/001
Los: LOT-0003
Titel: Osobní vozidla M1 a užitková vozidla N1 ve variantě G a GS, 2 až 9místné
Interne Kennung: N006/24/V00005974/003
Los: LOT-0002
Titel: Užitková vozidla N1, 2 až 9místné
Interne Kennung: N006/24/V00005974/002