See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy do kopalń JSW S.A. krążników do przenośników taśmowych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca Załącznik Nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 439139-2025
Interne Kennung: 46/PM/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42400000 Hebezeuge und Fördermittel sowie Teile
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Dostawa krążników odciskowych o średnicy 133 mm z łożyskami 6307 C3 (pakiet 5 pozycji) w łącznej ilości 1 532 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 46/PM/25 - Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42419800 Teile für Förderer
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Dostawa krążników gładkich 1-108x380-1-20x9x14 łożysko 6204C3 w ilości 46 879 szt.
Interne Kennung: 46/PM/25 - Zadanie 2