2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego (art. 22 ust. 1 pkt 1 w związku z art.19 ust.1 pkt.3 Ustawy uptz) w związku z art. 5 ust. 4 rozporządzenia 1370/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 23 października 2007 r.
Beschreibung: Publiczny transport zbiorowy w powiatowych przewozach pasażerskich na liniach użyteczności publicznej, których organizatorem będzie Powiat Radzyński.
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001