See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pięciu fabrycznie nowych miniładowarek kołowych o sterowaniu burtowym wraz z osprzętem - zamówienie udzielane w częściach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: a) część 1 - dostawa fabrycznie nowej miniładowarki kołowej o sterowaniu burtowym wraz z osprzętem, rok produkcji 2025, o parametrach wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, b) część 2 - dostawa fabrycznie nowej miniładowarki kołowej o sterowaniu burtowym wraz z osprzętem, rok produkcji 2025, o parametrach wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, c) część 3 - dostawa fabrycznie nowej miniładowarki kołowej o sterowaniu burtowym wraz z osprzętem, rok produkcji 2025, o parametrach wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, d) część 4 - dostawa fabrycznie nowej miniładowarki kołowej o sterowaniu burtowym wraz z osprzętem, rok produkcji 2025, o parametrach wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, e) część 5 - dostawa fabrycznie nowej miniładowarki kołowej o sterowaniu burtowym wraz z osprzętem, rok produkcji 2025, o parametrach wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 600555-2025
Interne Kennung: DPZP/271/838/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43261100 Schaufellader
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa fabrycznie nowych miniładowarek kołowych - zamówienie udzielane w częściach
Beschreibung: dostawa fabrycznie nowej miniładowarki kołowej o sterowaniu burtowym wraz z osprzętem, rok produkcji 2025
Interne Kennung: Część 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: Część 5