See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii cieplnej zawartej w parze wodnej nasyconej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciepła w postaci pary wodnej nasyconej o ciśnieniu 1,2 ÷ 1,3 MPa i temperaturze 187,95 ÷ 191,6 °C dla potrzeb technologicznych obiektów szpitala Odbiorcy z kotłowni parowej MPEC-Rzeszów, zlokalizowanej przy ul. Leszka Czarnego 4A w Rzeszowie
Interne Kennung: ZP254/001/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa energii cieplnej zawartej w parze wodnej nasyconej