See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przegląd sprzętu i aparatury medycznej przez okres 3 lat
Beschreibung: Zamawiający zleca Wykonawcy wykonanie usługi polegającej na przeglądach technicznych sprzętu i aparatury medycznej znajdującej się na wyposażeniu Zamawiającego i będących w jego posiadaniu, a w szczególności czynności polegające na: • konserwacji, czyszczeniu, smarowaniu i ewentualnej wymianie elementów zużywalnych zgodnie z zaleceniami producenta, • sprawdzaniu zgodności parametrów technicznych z dokumentacją aparatury medycznej, • sporządzeniu odpowiednich orzeczeń technicznych i protokołów dopuszczenia do użytku medycznego każdego z urządzeń lub sporządzeniu orzeczeń technicznych o stanie urządzeń nie nadających się do dalszej eksploatacji, • doradztwie technicznym dla personelu medycznego w ramach przeglądów, • sprawdzaniu bezpieczeństwa mechanicznego, • kontroli występowania usterek zewnętrznych, bezpieczeństwa wyrobu, • inspekcji zużycia części, • sprawdzaniu bezpieczeństwa elektrycznego (instalacji urządzeń), • sprawdzeniu funkcjonowania urządzenia i jego gotowości do pracy, w tym kalibracji, legalizacji, • ustawieniu (uregulowaniu) wymaganych przez producenta parametrów urządzeń, • prowadzeniu odpowiedniej dokumentacji z wykonanych przeglądów, w tym sporządzeniu raportu serwisowego i dokonaniu wpisów w odpowiednich działach paszportu technicznego o treści kiedy przegląd wykonano z podaniem daty i miejsca, wskazaniem czy sprzęt jest sprawny oraz z wpisaniem daty przewidywanego kolejnego przeglądu. Wpisy powinny być opatrzone pieczątką i podpisem osoby wykonującej przegląd, • sprawowanie nadzoru technicznego nad powierzonym sprzętem i aparaturą medyczną w ramach przeglądu, • instalacji aktualizacji oprogramowania, • wzorcowaniu (jeżeli dotyczy), Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami.
Vorherige Bekanntmachung: 475649-2025
Interne Kennung: ZP/27/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Zamawiający zleca Wykonawcy wykonanie usługi polegającej na przeglądach sprzętu i aparatury medycznej dla Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 12
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 17
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 25
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 27
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 28
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 35
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 36
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 37
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 41
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 42
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet nr 43
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 44
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 45
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet nr 47
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet nr 48
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet nr 49
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet nr 52
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet nr 53
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet nr 55
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet nr 57
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet nr 59
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet nr 60
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet nr 63
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet nr 65
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet nr 72
Los: LOT-0079
Titel: Pakiet nr 76
Los: LOT-0081
Titel: Pakiet nr 78
Los: LOT-0087
Titel: Pakiet nr 84
Los: LOT-0088
Titel: Pakiet nr 85
Los: LOT-0091
Titel: Pakiet nr 88
Los: LOT-0094
Titel: Pakiet nr 91
Los: LOT-0101
Titel: Pakiet nr 98
Los: LOT-0103
Titel: Pakiet nr 100
Los: LOT-0104
Titel: Pakiet nr 101
Los: LOT-0105
Titel: Pakiet nr 102
Los: LOT-0107
Titel: Pakiet nr 104
Los: LOT-0108
Titel: Pakiet nr 105
Los: LOT-0111
Titel: Pakiet nr 108
Los: LOT-0114
Titel: Pakiet nr 111
Los: LOT-0117
Titel: Pakiet nr 114
Los: LOT-0118
Titel: Pakiet nr 115