812806-2025 - Ergebnis
Tschechien – Rechtsberatung – POSKYTOVÁNÍ PRÁVNÍCH SLUŽEB – smluvní podmínky FIDIC
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPOSKYTOVÁNÍ PRÁVNÍCH SLUŽEB – smluvní podmínky FIDIC
BeschreibungPoskytování právního poradenství a souvisejících služeb v oblasti smluvních podmínek, které se zakládají na mezinárodních standardech vydaných organizací FIDIC. Jedná se zejména (nikoli výlučně) o smluvní podmínky Červené knihy – FIDIC RED BOOK, Zelené knihy – FIDIC GREEN BOOK, Bílé knihy – FIDIC WHITE BOOK, Žluté knihy – FIDIC YELLOW BOOK. Např. vypracování právních rozborů a stanovisek, zpracování a revize smluv a dalších listin, spolupodílení se na tvorbě vnitřních předpisů, poskytování právních porad a konzultací, školení zaměstnanců ad.
Interne Kennung01CS-000419
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79111000 Rechtsberatung
5. Los
LosLOT-0001