812855-2025 - Ergebnis
Polen – Fernnetzdienste – Świadczenie usługi transmisji danych w postaci bezpiecznej i dyspozycyjnej sieci dostępowej WAN VPLS zgodnej z protokołem Ethernet
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi transmisji danych w postaci bezpiecznej i dyspozycyjnej sieci dostępowej WAN VPLS zgodnej z protokołem Ethernet
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia (zamówienie podstawowe i opcja) jest świadczenie usługi transmisji danych w postaci bezpiecznej sieci dostępowej WAN VPLS obejmującej lokalizacje Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu wraz z jednostkami podległymi. Obejmuje dostawę, konfigurację, wdrożenie i utrzymanie przez okres świadczenia usługi określoną infrastrukturę (łącza, sprzęt, usługi sieciowe) zapewniającą usługę bezpiecznej i dyspozycyjnej sieci dostępowej WAN VPLS zgodnej z protokołem Ethernet, dostępnej w lokalizacjach Zamawiającego o cechach i parametrach opisanych w kolejnych punktach OPZ.
Vorherige Bekanntmachung641032-2025
Interne KennungZ.261.24.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72720000 Fernnetzdienste
5. Los
LosLOT-0001