2. Verfahren
Verfahren
Titel: DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM PRO PRŮBĚŽNÉ A OPAKOVANÉ NÁKUPY MRAŽENÉHO ZBOŽÍ
Beschreibung: Zadavatel prostřednictvím tohoto zadávacího řízení zavádí dynamický nákupní systém dle § 138 a násl. zákona na dodávky mraženého zboží do Všeobecné fakultní nemocnice v Praze; blíže viz zadávací podmínky.
Vorherige Bekanntmachung: 431553-2022
Interne Kennung: VZ - 52/2022
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile, 15312000 Kartoffelerzeugnisse/Erdäpfelerzeugnisse, 15311000 Tiefgekühlte Kartoffeln/Erdäpfel, 15250000 Meeresfrüchte, 15111100 Rindfleisch, 15111200 Kalbfleisch, 15112000 Geflügel, 15119100 Kaninchenfleisch, 15113000 Schweinefleisch
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM PRO PRŮBĚŽNÉ A OPAKOVANÉ NÁKUPY MRAŽENÉHO ZBOŽÍ – LISTOPAD _2/2025 – DRŮBEŽ-POLOTOVARY
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky mražených drůbežích polotovarů s následující minimální specifikací: 15112000-6 - Drůbež
Interne Kennung: DNS_MRAZENE_11_02_2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112000 Geflügel