2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ecologisch onderzoek Soortenmanagementplan (SMP) voor de gemeente Reusel - De Mierden
Beschreibung: De aanbestedende dienst wil een ter zake kundig bureau contracteren zodat de gemeente in staat gesteld wordt om het natuurvriendelijk isoleren van de gebouwde omgeving mogelijk te maken middels een omgevingsvergunning 'flora- en fauna-activiteit' voor de bebouwde kom en bedrijventerreinen als bedoeld in het Besluit activiteit leefomgeving artikel 11.37 (vergunningsplichtige gevallen Vogelrichtlijn), 11.46 (vergunningsplichtige gevallen Habi-tatrichtlijn) en 11.54 (vergunningsplichtige gevallen Andere soorten). een ecologisch onderzoek SoortenManagementPlan (SMP) voor de bebouwde kom en bedrijventerreinen van de gemeente als bedoeld in het Besluit activiteit leefomgeving artikel 11.37 (vergunning plichtige gevallen Vogelrichtlijn), 11.46 (vergunning plichtige gevallen Habitat-richtlijn) en 11.54 (vergunning plichtige gevallen andere soorten). De scope van de opdracht richt zich op verduurzamingsmaatregelen aan grondgebonden woningen binnen de bebouwde kom van de gemeente die effect (kunnen) hebben op gebouwgebonden beschermde diersoorten. De volgende soorten worden onderzocht; • Gewone dwergvleermuis • Ruige dwergvleermuis* • Kleine dwergvleermuis* • Gewone grootoorvleermuis • Laatvlieger • Meervleermuis* • Gierzwaluwen • Huismussen • Huiszwaluw *afhankelijk van vooronderzoek en overige obv maatwerk.
Interne Kennung: BIZOB-GEZ-JBE-00226
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: SMP Reusel - De Mierden
Beschreibung: Ecologisch onderzoek Soortenmanagementplan (SMP) voor de gemeente Reusel - De Mierden -
Interne Kennung: 1