812985-2025 - Wettbewerb
Polen – Fällen von Bäumen – Wycinka, nasadzenia i pielęgnacja drzew przy drogach woj. adm. przez ZDW w ZG: zad. 1 - RDW ZG, zad. 2 - RDW Kożuchów, zad. 3 – OD Kłodawa i OD Drezdenko, zad. 4 – OD Sulęcin i OD Ośno Lub.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wycinka, nasadzenia i pielęgnacja drzew przy drogach woj. adm. przez ZDW w ZG: zad. 1 - RDW ZG, zad. 2 - RDW Kożuchów, zad. 3 – OD Kłodawa i OD Drezdenko, zad. 4 – OD Sulęcin i OD Ośno Lub.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wycinka drzew, frezowanie pni przy drogach wojewódzkich wraz z ewentualnym nasadzeniem oraz pielęgnacja drzew. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SWZ.
Interne Kennung: WZP.2910.118.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77211500 Baumpflege, 77341000 Baumschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Rejon Dróg Wojewódzkich Zielona Góra,
Interne Kennung: WZP.2910.118.2025 - ZADANIE 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Rejon Dróg Wojewódzkich Kożuchów
Interne Kennung: WZP.2910.118.2025 - ZADANIE 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Obwód Drogowy Kłodawa i Obwód Drogowy Drezdenko.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wycinka drzew, frezowanie pni przy drogach wojewódzkich wraz z ewentualnym nasadzeniem oraz pielęgnacja drzew. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SWZ
Interne Kennung: WZP.2910.118.2025 - ZADANIE 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Obwód Drogowy Sulęcin i Obwód Drogowy Ośno Lubuskie.
Interne Kennung: WZP.2910.118.2025 - ZADANIE 4