812992-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden – Aankondiging van vrijwillige transparantie Landelijk - Beheer en Onderhoud van bemenste (kantoor) locaties
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAankondiging van vrijwillige transparantie Landelijk - Beheer en Onderhoud van bemenste (kantoor) locaties
BeschreibungEr is geen sprake van een verzoek tot inschrijving of deelname anderszins. Dit betreft een aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf (krachtens art. 4.16 Aw). ProRail neemt een opschortende termijn van twintig dagen in acht alvorens de in art. 3.36 Aw beschreven procedure te starten, althans de overeenkomst met de beoogde ondernemer te sluiten (art. 4.16 lid 1 onder c Aw). De opschortende termijn vangt aan op de dag na publicatie van deze aankondiging. Na het verstrijken van deze opschortende termijn vervallen uw rechten om op te komen tegen het door ProRail voeren van de procedure als hiervoor bedoeld. Na het verstrijken van deze termijn staat het ProRail vrij de met deze opdracht gemoeide overeenkomst te sluiten. Een verdere toelichting vindt u in de bijlage. De maximale omvang van deze opdracht blijft ongewijzigd € 18.5 Mln. over de maximale looptijd van de Raamovereenkomst.
Interne KennungTenderNed-kenmerk
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
LosLOT-0000
TitelPerceel 2 (Zuid
BeschreibungEr is geen sprake van een verzoek tot inschrijving. Dit betreft een aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf, op grond van art. 3.36 van de Aanbestedingswet. Hierbij wordt een bezwaartermijn van 20 kalenderdagen in acht genomen, ingaande op de dag van publicatie. ProRail is voornemens om een contract met BAM Bouw en Techniek B.V. te sluiten het Landelijk Onderhoud (OLO2) van bemenste (kantoor) locaties van voor Perceel 2 (Zuid). Een verdere toelichting vindt u in de bijlage. De maximale omvang van deze opdracht blijft ongewijzigd € 18.5 Mln. over de maximale looptijd van de Raamovereenkomst.
Interne Kennung1