2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bekendtgørelse om indgået kontrakt - Indkøb af arbejdsskadeforsikring - Metro Service A/S
Beschreibung: Metro Service A/S ønsker tilbud på en arbejdsskadeforsikring efter kriteriet 'laveste pris'.Der henvises nærmere til kravspecifikationen i udbudsmaterialet.Se udbudsbetingelser for øvrige oplysninger.
Interne Kennung: 271757620
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Metro Service A/S ønsker tilbud på en arbejdsskadeforsikring efter kriteriet 'laveste pris'.Der henvises nærmere til kravspecifikationen i udbudsmaterialet.Se udbudsbetingelser for øvrige oplysninger.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000