See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej (sprzedaż i dystrybucja) na potrzeby jednostek organizacyjnych i instytucji kultury Gminy Miasto Szczecin, posiadających zainstalowane panele fotowoltaiczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę, na rzecz, Zamawiającego usługi kompleksowej dostawy energii elektrycznej (sprzedaż i dystrybucja) na potrzeby jednostek organizacyjnych Gminy Miasto Szczecin, Teatru Lalek „Pleciuga” oraz Domu Kultury „Słowianin” w Szczecinie, posiadających zainstalowane panele fotowoltaiczne, wraz z usługą odbioru i rozliczenia energii elektrycznej wprowadzonej do sieci OSD z mikroinstalacji.
Vorherige Bekanntmachung: 493806-2025
Interne Kennung: BZP/51/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung, 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität, 65310000 Stromversorgung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający ma prawo do rezygnacji: 1) z punktów poboru wymienionych w załączniku nr 1 do umowy, lecz nie więcej niż o 70% ilości punktów odbioru wskazanych pierwotnie w Umowie (dotyczy wyłącznie jednostek organizacyjnych Gminy nieposiadających odrębnej osobowości prawnej) 2) z punktów poboru wymienionych w załączniku nr 1 do umowy, lecz nie mniej niż o jeden punkt poboru (dotyczy Teatru Lalek PLECIUGA w Szczecinie oraz Domu Kultury Słowianin), w przypadku braku konieczności/zasadności zapewnienia przez Zamawiającego dostawy, dystrybucji lub odbioru energii elektrycznej do/z obiektu/ów, a w szczególności w przypadku likwidacji, czasowego wyłączenia lub awarii mikroinstalacji, sprzedaży, wynajmu lub przekazania obiektu do korzystania na podstawie innej umowy/porozumienia innemu podmiotowi, w przypadku zamknięcia lub likwidacji obiektu, a także w przypadku wyłączenia z eksploatacji lub użytkowania obiektu lub rozpoczęcia w obiekcie robót budowlanych lub innych prac skutkujących brakiem konieczności/zasadności zapewnienia przez Zamawiającego dostawy, dystrybucji lub odbioru energii elektrycznej do/z obiektu. 2.Zamawiający ma prawo do zwiększenia ilości punktów odbioru energii (dodanie nowych punktów), lecz nie więcej niż o: 1) 7 dodatkowych punktów poboru łącznie w całym okresie realizacji Umowy oraz w sytuacji, gdy łączne szacowane zużycie dla danego, pojedynczego dodatkowego punktu poboru, będzie nie większe niż 10 % szacowanego wolumenu, o którym mowa w pkt II ppkt 8 umowy (dotyczy wyłącznie jednostek organizacyjnych Gminy nieposiadających odrębnej osobowości prawnej), 2) 2 dodatkowe punkty poboru łącznie w całym okresie realizacji niniejszej Umowy oraz w sytuacji, gdy łączne szacowane zużycie dla danego, pojedynczego dodatkowego punktu poboru, będzie nie większe niż 35 % szacowanego wolumenu, o którym mowa w pkt II ppkt 8 umowy (dotyczy Teatru Lalek PLECIUGA w Szczecinie oraz Domu Kultury Słowianin), w sytuacji konieczności/zasadności zapewnienia przez Zamawiającego dostawy, dystrybucji i odbioru energii elektrycznej do/z obiektu/ów, a w szczególności w przypadku powstania nowego obiektu, nabycia obiektu lub przejęcia obiektu na innej podstawie, o ile dany obiekt wyposażony będzie w mikroinstalację oraz jedynie w obrębie grup taryfowych, które zostały ujęte w SWZ, oraz wycenione w Formularzu Ofertowym Wykonawcy. Rozliczenie nowych punktów odbioru będzie się odbywać na zasadach określonych w Umowie dla pierwotnie ujętych w Umowie punktów poboru, według cen wskazanych w pkt II umowy. 3. Szczegółowe informacje dot. opcji zawarte są w załączniku nr 6 do SWZ.