See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja świadczeń promocyjno-reklamowych na rzecz Gminy Miejskiej Kraków w związku z organizacją wydarzenia e-sportowego pod nazwą "Intel Extreme Masters Kraków 2026"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja świadczeń promocyjno-reklamowych na rzecz Gminy Miejskiej Kraków w związku z organizacją wydarzenia e-sportowego pod nazwą "Intel Extreme Masters Kraków 2026"
Interne Kennung: NZ.273.341.2025.MLE
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Realizacja świadczeń promocyjno-reklamowych na rzecz Gminy Miejskiej Kraków w związku z organizacją wydarzenia e-sportowego pod nazwą "Intel Extreme Masters Kraków 2026"