See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie sługi transportu sanitarnego z lekarzem
Beschreibung: Usługa transportu sanitarnego z lekarzem na rzecz Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, ul. M. Skłodowskiej-Curie 24A i ul. Żurawia 14, na okres 24 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz oferty oraz załącznik do formularza oferty.
Vorherige Bekanntmachung: 627670-2025
Interne Kennung: 127/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usługi transportu sanitarnego z lekarzem