See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zintegrowanie lokalnego transportu zbiorowego z transportem kolejowym poprzez wprowadzenie wspólnej oferty taryfowo-biletowej – ŁKA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zintegrowanie lokalnego transportu zbiorowego z transportem kolejowym poprzez wprowadzenie wspólnej oferty taryfowo-biletowej. Zwiększenie integracji taryfowej oraz zapewnienie odpowiednich warunków funkcjonowania publicznego transportu zbiorowego w zakresie zintegrowanego systemu taryfowo-biletowego zgodnie z art. 15 pkt. 3 ustawy o publicznym transporcie zbiorowym (Dz.U. z 2025 r. poz. 285) oraz Uchwały Nr XLII/1108/17 Rady Miejskiej w Łodzi z dnia 22 lutego 2017 r. z późn. zm. W oparciu o § 3 ust. 7 przepisów taryfowych, stanowiących załącznik nr 1 do Uchwały Nr XLII/1108/17 Rady Miejskiej w Łodzi z dnia 22 lutego 2017 r. z późn. zm. „Bilety właściwe dla strefy 1 oraz strefy 1+2 mogą obowiązywać również w pociągach przewoźników kolejowych, z którymi Miasto Łódź zawarło stosowne umowy, wyłącznie w granicach administracyjnych Miasta Łodzi, na zasadach określonych w tych umowach.” W celu zapewnienia odpowiednich warunków funkcjonowania publicznego transportu zbiorowego w zakresie zintegrowanego systemu taryfowo-biletowego na terenie Miasta Łodzi, Miasto Łódź ma możliwość podpisania stosownych umów z przewoźnikami kolejowymi. Usługa polegać będzie na honorowaniu biletów określonych uchwałą Rady Miejskiej w Łodzi obowiązujących w środkach lokalnego transportu zbiorowego Miasta Łodzi w pociągach „Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej” Sp. z o.o. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone we wzorze umowy
Interne Kennung: DOM-WZP-IV.271.168.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60210000 Öffentlicher Schienentransport/öffentliche Schienenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001