2. Verfahren
Verfahren
Titel: D3 0311 Třebonín - Kaplice nádraží
Beschreibung: Stavební úsek dálnice D3 0311 Třebonín – Kaplice nádraží začíná v km 151,011 (150,973) začíná za MÚK Třebonín (tato je součástí úseku 0310/II Hodějovice – Třebonín). Konec předmětného úseku je v km 159,550 (159,512.25) za MÚK Kaplice nádraží, za níž navazuje úsek 0312/I Kaplice nádraží – Nažidla. Délka úseku 0311 je 8,539 km a je navržen v kategorii D26/120. V trase je navržena mimoúrovňová křižovatka MUK Kaplice nádraží křižující silnici II/157. Součástí stavby je 13 mostních objektů.
Interne Kennung: 05PT-001882
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233110 Bauarbeiten für Autobahnen
5. Los
Los: LOT-0001