2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa skanera preparatów mikroskopowych wraz z oprogramowaniem do cyfrowej patomorfologii na potrzeby Zakładu Patologii Nowotworów „ w ramach zadania pt.: Cyfryzacja diagnostyki histopatologicznej, rozbudowa szpitalnego systemu HIS o moduł – Ścieżki leczenia oraz modernizacja infrastruktury Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. Św. Jana z Dukli. znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-168/25
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa skanera preparatów mikroskopowych wraz z oprogramowaniem do cyfrowej patomorfologii na potrzeby Zakładu Patologii Nowotworów „ w ramach zadania pt.: Cyfryzacja diagnostyki histopatologicznej, rozbudowa szpitalnego systemu HIS o moduł – Ścieżki leczenia oraz modernizacja infrastruktury Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. Św. Jana z Dukli. znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-168/25 Zamówienie zostało podzielone na 2 części: Część 1 – Skaner preparatów mikroskopowych Część 2 – Oprogramowanie do cyfrowej patomorfologii
Vorherige Bekanntmachung: 734618-2025
Interne Kennung: COZL/DZP/AW/3411/PN-168/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 pzp, nie krótszy jednak niż 15 dni. Zastosowanie procedury przyspieszonej przy udzieleniu niniejszego zamówienia podyktowane jest rozliczeniem środków do końca grudnia 2025 r. w ramach zadania pt.: Cyfryzacja diagnostyki histopatologicznej, rozbudowa szpitalnego systemu HIS o moduł – Ścieżki leczenia oraz modernizacja infrastruktury Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. Św. Jana z Dukli. Dlatego Zamawiający zmuszony jest zastosować procedurę przyspieszoną.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38520000 Scanner
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Skaner preparatów mikroskopowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa skanera preparatów mikroskopowych wraz z oprogramowaniem do cyfrowej patomorfologii na potrzeby Zakładu Patologii Nowotworów „ w ramach zadania pt.: Cyfryzacja diagnostyki histopatologicznej, rozbudowa szpitalnego systemu HIS o moduł – Ścieżki leczenia oraz modernizacja infrastruktury Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. Św. Jana z Dukli. Część 1 – Skaner preparatów mikroskopowych
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Oprogramowanie do cyfrowej patomorfologii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa skanera preparatów mikroskopowych wraz z oprogramowaniem do cyfrowej patomorfologii na potrzeby Zakładu Patologii Nowotworów „ w ramach zadania pt.: Cyfryzacja diagnostyki histopatologicznej, rozbudowa szpitalnego systemu HIS o moduł – Ścieżki leczenia oraz modernizacja infrastruktury Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. Św. Jana z Dukli. Część 2 – Oprogramowanie do cyfrowej patomorfologii
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket