See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fabriksnye maskiner til DIN Forsyning affald A/S
Beschreibung: Udbuddet vedrører indkøb og levering af fabriksnye maskiner hvilket mere specifikt omhandler 2 stk. fabriksnye maskiner + option på 2 stk. fabriksnye maskiner.
Interne Kennung: S2024-01288
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43260000 Löffelbagger, Bagger und Schaufellader sowie Bergbaumaschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Option på køb af yderligere 2 af de tilbudte maskiner.