2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beveiligingsdiensten 2026 t.b.v. het ministerie van Defensie
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is om voor ieder Perceel een Overeenkomst te sluiten met één Opdrachtnemer voor de in de Aanbestedingsstukken omschreven en gespecificeerde Beveiligingsdiensten (hierna: de Overeenkomst). De Opdracht wordt gegund op basis van het gunningscriterium ‘economisch meest voordelige Inschrijving’ (EMVI) op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding. Zie verder het Beschrijvend Document De geschatte omvang van de beveiligingsdienstverlening wordt uitgedrukt in aantal uren over de duur van de raamovereenkomst. De geraamde afname in uren is vastgesteld op 350.000 uur per jaar. De maximale afname in uren onder de raamovereenkomst is vastgesteld op 300% van de geraamde afname in uren. Dit betekent dat over zes jaar en zes maanden er maximaal 2.275.000 uur onder de raamovereenkomst kan worden afgenomen. Zie verder het Beschrijvend Document.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie het Beschrijvend Document.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste, 79714000 Überwachungsdienste, 79715000 Streifendienste, 79992000 Empfangsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Regio Noord
Beschreibung: Zie Bijlage 13 bij het Beschrijvend Document De geschatte omvang van de beveiligingsdienstverlening wordt uitgedrukt in aantal uren over de duur van de raamovereenkomst. De geraamde afname in uren in dit perceel is vastgesteld op 52.500 uur per jaar. De maximale afname in uren onder de raamovereenkomst is vastgesteld op 300% van de geraamde afname in uren. Dit betekent dat in dit perceel over zes jaar en zes maanden maximaal 1.023.750 uur onder de raamovereenkomst kan worden afgenomen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Onvoorziene diensten zoals beschreven in het Beschrijvend Document.
Los: LOT-0002
Titel: Regio West
Beschreibung: Zie Bijlage 13 bij het Beschrijvend Document De geschatte omvang van de beveiligingsdienstverlening wordt uitgedrukt in aantal uren over de duur van de raamovereenkomst. De geraamde afname in uren in dit perceel is vastgesteld op 164.500 uur per jaar. De maximale afname in uren onder de raamovereenkomst is vastgesteld op 300% van de geraamde afname in uren. Dit betekent dat in dit perceel over zes jaar en zes maanden maximaal 3.207.750 uur onder de raamovereenkomst kan worden afgenomen.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Regio Zuid
Beschreibung: Zie Bijlage 13 bij het Beschrijvend Document De geschatte omvang van de beveiligingsdienstverlening wordt uitgedrukt in aantal uren over de duur van de raamovereenkomst. De geraamde afname in uren in dit perceel is vastgesteld op 133.000 uur per jaar. De maximale afname in uren onder de raamovereenkomst is vastgesteld op 300% van de geraamde afname in uren. Dit betekent dat in dit perceel over zes jaar en zes maanden maximaal 2.593.500 uur onder de raamovereenkomst kan worden afgenomen.
Interne Kennung: 3