See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych dla Domu Pomocy Społecznej w Nowej Rudzie z Oddziałem Ścinawka Dolna nr 17 w 2026 roku CPV 15000000-8 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych w 2026 roku, CPV 150000008 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne pogrupowanych na części: Część I Drób CPV 15112000 6; Wieprzowina CPV 15113000 3 Część II Produkty mięsno wędliniarskie CPV 15131100 6 Część III Produkty mleczarskie CPV 155000003; Margaryna i podobne produkty CPV 154310008 Część IV Różne produkty spożywcze CPV 158000006; Jaja CPV 031425003; Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne CPV 154000002; Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych CPV 156000004 Część V Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie CPV 158100009 Część VI Owoce, warzywa i podobne produkty CPV 153000001 Część VII – Ryby przetworzone i konserwowane CPV 152000000 1.2 Dostawy realizowane będą częściami po telefonicznym zamówieniu osobno do Domu Pomocy Społecznej w Nowej Rudzie ul Parkowa 20 i osobno do Oddziału w Ścinawce Dolnej 17 przez osoby upoważnione przez zamawiającego zgodnie z asortymentem określonym w załączniku nr 1a do formularza ofertowego. artykuły świeże, nieuszkodzone, bez obcych zapachów i zanieczyszczeń, zgodnie z Systemami Bezpieczeństwa Jakości Żywności i Polskimi Normami Żywieniowymi oraz odpowiednim terminem przydatności do spożycia, na własny koszt i ryzyko wykonawcy, bezpośrednio do magazynu zamawiającego, środkiem transportu dopuszczonym do przewozu artykułów spożywczych zgodnie z Ustawą z dnia 25 sierpnia 2006r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia, w pojemnikach i opakowaniach posiadających atest PZH dopuszczający do kontaktu z żywnością zgodnie z zasadami dobrej praktyki higienicznej. LINK do postępowania: https:// ezamowienia.gov.pl/mp client/search/list/ocds 148610 e23be4be 0f25 481a b7f9 900734b2c885
Interne Kennung: ZP dostawa artykułów spożywczych 2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy, zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy PZP, jeżeli składanie ofert w całości odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy PZP.
Zentrale Elemente des Verfahrens: zgodnie z swz
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I Drób CPV 15112000 6; Wieprzowina CPV 15113000 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych w 2026 roku, CPV 150000008 Żywność,napoje, tytoń i produkty pokrewne pogrupowanych na części: Część I Drób CPV 15112000 6; Wieprzowina CPV 15113000 3. 1.2 Dostawy realizowane będą częściami po telefonicznym zamówieniu osobno do Domu Pomocy Społecznej w Nowej Rudzie ul Parkowa 20 i osobno do Oddziału w Ścinawce Dolnej 17 przez osoby upoważnione przez zamawiającego zgodnie z asortymentem określonym w załączniku nr 1a do formularza ofertowego. artykuły świeże, nieuszkodzone, bez obcych zapachów i zanieczyszczeń, zgodnie z Systemami Bezpieczeństwa Jakości Żywności i Polskimi Normami Żywieniowymi oraz odpowiednim terminem przydatności do spożycia, na własny koszt i ryzyko wykonawcy, bezpośrednio do magazynu zamawiającego, środkiem transportu dopuszczonym do przewozu artykułów spożywczych zgodnie z Ustawą z dnia 25 sierpnia 2006r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia, w pojemnikach i opakowaniach posiadających atest PZH dopuszczający do kontaktu z żywnością zgodnie z zasadami dobrej praktyki higienicznej.
Interne Kennung: Część 1 Dostawa artykułów spożywczych 2026r.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch, 15112000 Geflügel
Los: LOT-0002
Titel: Część II Produkty mięsno wędliniarskie CPV 15131100 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych w 2026 roku, CPV 150000008 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne pogrupowanych na części: Część II Produkty mięsno-wędliniarskie CPV 15131100 6 Dostawy realizowane będą częściami po telefonicznym zamówieniu osobno do Domu Pomocy Społecznej w Nowej Rudzie ul Parkowa 20 i osobno do Oddziału w Ścinawce Dolnej 17 przez osoby upoważnione przez zamawiającego zgodnie z asortymentem określonym w załączniku nr 1a do formularza ofertowego. artykuły świeże, nieuszkodzone, bez obcych zapachów i zanieczyszczeń, zgodnie z Systemami Bezpieczeństwa Jakości Żywności i Polskimi Normami Żywieniowymi oraz odpowiednim terminem przydatności do spożycia, na własny koszt i ryzyko wykonawcy, bezpośrednio do magazynu zamawiającego, środkiem transportu dopuszczonym do przewozu artykułów spożywczych zgodnie z Ustawą z dnia 25 sierpnia 2006r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia, w pojemnikach i opakowaniach posiadających atest PZH dopuszczający do kontaktu z żywnością zgodnie z zasadami dobrej praktyki higienicznej.
Interne Kennung: Część 2 Dostawa artykułów spożywczych 2026r.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131100 Wurstfleischerzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Część III Produkty mleczarskie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych w 2026 roku, CPV 150000008 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne pogrupowanych na części: Część III Produkty mleczarskie CPV 155000003; Margaryna i podobne produkty CPV 154310008 1.2 Dostawy realizowane będą częściami po telefonicznym zamówieniu osobno do Domu Pomocy Społecznej w Nowej Rudzie ul Parkowa 20 i osobno do Oddziału w Ścinawce Dolnej 17 przez osoby upoważnione przez zamawiającego zgodnie z asortymentem określonym w załączniku nr 1a do formularza ofertowego. artykuły świeże, nieuszkodzone, bez obcych zapachów i zanieczyszczeń, zgodnie z Systemami Bezpieczeństwa Jakości Żywności i Polskimi Normami Żywieniowymi oraz odpowiednim terminem przydatności do spożycia, na własny koszt i ryzyko wykonawcy, bezpośrednio do magazynu zamawiającego, środkiem transportu dopuszczonym do przewozu artykułów spożywczych zgodnie z Ustawą z dnia 25 sierpnia 2006r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia, w pojemnikach i opakowaniach posiadających atest PZH dopuszczający do kontaktu z żywnością zgodnie z zasadami dobrej praktyki higienicznej.
Interne Kennung: Część 3 Dostawa artykułów spożywczych2026r.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0004
Titel: Część IV Różne produkty spożywcze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych w 2026 roku, CPV 150000008 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne pogrupowanych na części. Część IV Różne produkty spożywcze CPV158000006; Jaja CPV 031425003; Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne CPV 154000002; Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych CPV 156000004 .2 Dostawy realizowane będą częściami po telefonicznym zamówieniu osobno do Domu Pomocy Społecznej w Nowej Rudzie ul Parkowa 20 i osobno do Oddziału w Ścinawce Dolnej 17 przez osoby upoważnione przez zamawiającego zgodnie z asortymentem określonym w załączniku nr 1a do formularza ofertowego. artykuły świeże, nieuszkodzone, bez obcych zapachów i zanieczyszczeń, zgodnie z Systemami Bezpieczeństwa Jakości Żywności i Polskimi Normami Żywieniowymi oraz odpowiednim terminem przydatności do spożycia, na własny koszt i ryzyko wykonawcy, bezpośrednio do magazynu zamawiającego,środkiem transportu dopuszczonym do przewozu artykułów spożywczych zgodnie z Ustawą z dnia 25 sierpnia 2006r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia, w pojemnikach i opakowaniach posiadających atest PZH dopuszczający do kontaktu z żywnością zgodnie z zasadami dobrej praktyki higienicznej
Interne Kennung: Część 4 Dostawa artykułów spożywczych 2026r.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 03142500 Eier, 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
Los: LOT-0005
Titel: Część V Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie CPV 158100009
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych w 2026 roku, CPV 150000008 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne pogrupowanych na części.Część V Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie CPV 158100009. 1.2 Dostawy realizowane będą częściami po telefonicznym zamówieniu osobno do Domu Pomocy Społecznej w Nowej Rudzie ul Parkowa 20 i osobno do Oddziału w Ścinawce Dolnej 17 przez osoby upoważnione przez zamawiającego zgodnie z asortymentem określonym w załączniku nr 1a do formularza ofertowego. artykuły świeże, nieuszkodzone, bez obcych zapachów i zanieczyszczeń, zgodnie z Systemami Bezpieczeństwa Jakości Żywności i Polskimi Normami Żywieniowymi oraz odpowiednim terminem przydatności do spożycia, na własny koszt i ryzyko wykonawcy, bezpośrednio do magazynu zamawiającego, środkiem transportu dopuszczonym do przewozu artykułów spożywczych zgodnie z Ustawą z dnia 25 sierpnia 2006r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia, w pojemnikach i opakowaniach posiadających atest PZH dopuszczający do kontaktu z żywnością zgodnie z zasadami dobrej praktyki higienicznej.
Interne Kennung: Część 5 Dostawa artykułów spożywczych 2026r.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0006
Titel: Część VI Owoce, warzywa i podobne produkty CPV 153000001-1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych w 2026 roku, CPV 150000008 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne pogrupowanych na części: Część VI Owoce, warzywa i podobne produkty CPV 153000001 1.2 Dostawy realizowane będą częściami po telefonicznym zamówieniu osobno do Domu Pomocy Społecznej w Nowej Rudzie ul Parkowa 20 i osobno do Oddziału w Ścinawce Dolnej 17 przez osoby upoważnione przez zamawiającego zgodnie z asortymentem określonym w załączniku nr 1a do formularza ofertowego. artykuły świeże, nieuszkodzone, bez obcych zapachów i zanieczyszczeń, zgodnie z Systemami Bezpieczeństwa Jakości Żywności i Polskimi Normami Żywieniowymi oraz odpowiednim terminem przydatności do spożycia, na własny koszt i ryzyko wykonawcy, bezpośrednio do magazynu zamawiającego, środkiem transportu dopuszczonym do przewozu artykułów spożywczych zgodnie z Ustawą z dnia 25 sierpnia 2006r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia, w pojemnikach i opakowaniach posiadających atest PZH dopuszczający do kontaktu z żywnością zgodnie z zasadami dobrej praktyki higienicznej
Interne Kennung: Część 6 Dostawa artykułów spożywczych w 2026r.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0007
Titel: Część VII – Ryby przetworzone i konserwowane CPV 152000000-0
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych w 2026 roku, CPV 150000008 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne pogrupowanych na części: Część VII – Ryby przetworzone i konserwowane CPV152000000 1.2 Dostawy realizowane będą częściami po telefonicznym zamówieniu osobno do Domu Pomocy Społecznej w Nowej Rudzie ul Parkowa 20 i osobno do Oddziału w Ścinawce Dolnej 17 przez osoby upoważnione przez zamawiającego zgodnie z asortymentem określonym w załączniku nr 1a do formularza ofertowego. artykuły świeże, nieuszkodzone, bez obcych zapachów i zanieczyszczeń, zgodnie z Systemami Bezpieczeństwa Jakości Żywności i Polskimi Normami Żywieniowymi oraz odpowiednim terminem przydatności do spożycia, na własny koszt i ryzyko wykonawcy, bezpośrednio do magazynu zamawiającego, środkiem transportu dopuszczonym do przewozu artykułów spożywczych zgodnie z Ustawą z dnia 25 sierpnia 2006r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia, w pojemnikach i opakowaniach posiadających atest PZH dopuszczający do kontaktu z żywnością zgodnie z zasadami dobrej praktyki higienicznej
Interne Kennung: Część 7 Dostawa artykułów spożywczych 2026r.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven