2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT Hardware werkplekken
Beschreibung: De opdracht is onder te verdelen in de volgende productgroepen: * Hardware werkplekken Dit betreft de levering van onder andere desktop-pc’s, draagbare pc’s, thin en/of zero clients, monitoren en accessoires zoals muizen, matjes, kabels enz. * Smartphones, tablets en overig Dit betreft de levering van onder andere smartphones, tablets en accessoires die verband houden met smartphones en tablets, denk daarbij aan laders, kabels, hoesjes, tekenpennen enz. Op basis van de afgelopen 3 jaar, bedraagt de ingeschatte opdrachtwaarde € 3,7 mln. per jaar (exclusief btw).
Interne Kennung: RS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 32250000 Mobilfunkgeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Hardware werkplekken
Beschreibung: Hardware werkplekken zie inschrijvingsleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst kan, onder dezelfde voorwaarden, met wederzijds goedvinden verlengd worden met 2 keer 2 jaar.