2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rammeaftale om indendørs affaldssorteringsmøbler
Beschreibung: Ved nærværende udbud har Ordregiver indhentet tilbud på indendørs affaldssorteringsmøbler til Københavns Kommune. Det er indendørs affaldssorteringsmøbler til anvendelse på publikumsarealer, som bl.a. skoler, biblioteker, sports- og kulturfaciliteter.
Interne Kennung: 267310368
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Proceduren for udbuddet er beskrevet i udbudsbetingelserne.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39224340 Mülleimer
5. Los
Los: LOT-0000