813528-2025 - Ergebnis
Polen – Pflege von Parkanlagen – Usługa polegająca na utrzymaniu zieleni w parkach, zieleńcach i brzegach rzeki Wisłok znajdujących się w granicach administracyjnych Miasta Rzeszowa
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa polegająca na utrzymaniu zieleni w parkach, zieleńcach i brzegach rzeki Wisłok znajdujących się w granicach administracyjnych Miasta Rzeszowa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest utrzymanie zieleni w parkach i zieleńcach znajdujących się w granicach administracyjnych Miasta Rzeszowa. Wykonawca usługi realizował będzie następujące prace: 1) koszenie trawników, zbieranie zanieczyszczeń, pielęgnacja nasadzeń- do 800 ha, 2) wycinkę oraz cięcia pielęgnacyjne i sanitarne drzew i krzewów- do 900 szt. 3) zakładanie i pielęgnacja trawników na terenie parków i zieleńców- do 12 ar, 4) pozostałe czynności niezbędne do wykonania na terenie parków i zieleńców- w ilościach wskazanych w formularzy cenowym, 5) bieżące utrzymanie placów zabaw- 12 mies., 6) nasadzenie, pielęgnację i utrzymanie materiału roślinnego w pojemnikach oraz kwietnikach sezonowych- 7 mies. Powyższe czynności będą wykonywane na terenach parków i zieleńców o łącznej powierzchni około 130 ha. Na cały czas trwania umowy Wykonawca ma posiadać: - wymagane ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, uprawnienia w zakresie niezbędnym do gospodarowania odpadami komunalnymi, - umowę zawartą z regionalną instalacją do przetwarzania odpadów komunalnych, bądź zastępczymi instalacjami przewidzianymi do obsługi Regionu Centralnego zgodnie z Planem Gospodarki Odpadami dla Województwa Podkarpackiego na przyjmowanie odpadów komunalnych i odpadów z pielęgnacji terenów zielonych.
Interne KennungZP-A.271.86.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 90511300 Müllsammlung
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77211500 Baumpflege
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji: 1.Wartość przewidywanych zamówień w ramach opcji: 1 497 445,13 zł netto. 2.Zakres zamówienia objętego opcją: pozycje wymienione w formularzu cenowym z wyłączeniem opróżniania koszy, przechowywania elementów małej architektury, bieżącego utrzymania placów zabaw, nasadzeń, pielęgnacji i utrzymania materiału roślinnego w pojemnikach i kwietnikach sezonowych. 3.Okoliczności skorzystania z opcji: Po realizacji zamówienia w zakresie podstawowym zamawiający skorzysta z prawa opcji, warunkiem będzie posiadanie środków finansowych na realizację usług (szczegółowe warunki prawa opcji zawiera § 2 ramowego wzoru umowy).