2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding voor de levering van afvalinzamelvoertuigen en haakarmvoertuigen
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van 20 afvalinzamelvoertuigen en 2 haakarmvoertuigen Zie aanbestedingsdocumenten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34142000 Kranwagen und Muldenkipper, 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: De levering van achterladers met belading in brede uitvoering De levering van 5 achterladers met belading in brede uitvoering.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal één jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: De levering van achterladers met belading in smalle uitvoering De levering van 2 achterladers met belading in smalle uitvoering
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: De levering van kraan-trechter voertuigen in smalle uitvoering De levering van 13 kraan-trechter voertuigen in smalle uitvoering
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4
Beschreibung: De levering van haakarmvoertuigen in brede uitvoering De levering van 2 haakarmvoertuigen in brede uitvoering
Interne Kennung: 4