2. Verfahren
Verfahren
Titel: Publiczny transport zbiorowy w zakresie gminnych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym na terenie Gminy Szydłowo
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na publicznym transporcie zbiorowym w zakresie gminnych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym na terenie Gminy Szydłowo. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na dwie części: 1) Publiczny transport zbiorowy w zakresie gminnych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym na 14 liniach komunikacyjnych na rok 2026. 2) Usługa dowozu dzieci i uczniów pełnosprawnych oraz niepełnosprawnych (art. 32 ust. 5 i 6 oraz art. 39 ust. 3 i 4 ustawy Prawo oświatowe z dnia 14 grudnia 2016 r. (Dz. U. z 2025 r. poz. 1043 z późn. Zm.) z terenu Gminy Szydłowo do szkół i placówek oświatowych wraz z opieką w czasie przewozu 2026 r. Ofertę należy składać w odniesieniu do wszystkich części zamówienia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: - Załącznik Nr 1a dla części 1 zamówienia - Załącznik Nr 1b dla części 2 zamówienia oraz projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 3 do SWZ. 4. Planowana łączna wielkość pracy eksploatacyjnej wykonywanej na wszystkich liniach: 323.236,1 wozokilometrów. 5. Liczba osób uprawnionych do otrzymania biletów, stan na 28 listopada 2025 r. to 386 uczniów, w tym 7 uczniów niepełnosprawnych.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia z uwagi na konieczność zapewnienia ciągłości transportu zbiorowego. Wszczęcie postępowania było możliwe po ukazaniu się naboru wniosków o dofinansowanie. Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione terminem obowiązywania dotychczasowej umowy, która wygasa z końcem roku.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung, 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Publiczny transport zbiorowy w zakresie gminnych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym na 14 liniach komunikacyjnych na rok 2026
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: - Załącznik Nr 1a dla części 1 zamówienia oraz projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 3 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Usługa dowozu dzieci i uczniów pełnosprawnych oraz niepełnosprawnych (art. 32 ust. 5 i 6 oraz art. 39 ust. 3 i 4 ustawy Prawo oświatowe z dnia 14 grudnia 2016 r. (Dz. U. z 2025 r. poz. 1043 z późn. Zm.) z terenu Gminy Szydłowo do szkół i placówek oświatowych wraz z opieką w czasie przewozu 2026 r.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: - Załącznik Nr 1b dla części 1 zamówienia oraz projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 3 do SWZ.