813694-2025 - Auftragsänderung
Polen – Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen – Dostawa urządzenia do epitaksji heterostruktur półprzewodnikowych MOVPE/MOCVD wraz z wyposażeniem.
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzenia do epitaksji heterostruktur półprzewodnikowych MOVPE/MOCVD wraz z wyposażeniem.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, uruchomienie i wykonanie procesów demonstracyjnych urządzenia do epitaksji heterostruktur półprzewodnikowych MOVPE/MOCVD wraz z wyposażeniem oraz obsługą gwarancyjną, serwisową, dokumentacją i szkoleniem.
Interne KennungF2/62/2025/ZP
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
LosLOT-0001