813712-2025 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych na potrzeby apteki Zakładu Karnego w Barczewie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych na potrzeby apteki Zakładu Karnego w Barczewie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych spełniających wymagania ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (tj. Dz. U. 2025 poz. 750), na potrzeby apteki Zakładu Karnego w Barczewie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w formularzu cenowo-asortymentowym stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungD/Kw.Zp.2232.14.2025.AD
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001