2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi odbierania odpadów komunalnych i zagospodarowania tych odpadów od właścicieli nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy, powstałych na terenie Gminy Rędziny w okresie 2026/2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie całego strumienia odpadów komunalnych, powstałych na terenie gminy Rędziny z nieruchomości zamieszkałych, przy założeniu braku limitu ilości odbieranych odpadów zmieszanych i segregowanych. Zamawiający nie dopuszcza możliwości odbierania odpadów zmieszanych i segregowanych zleconego przez Zamawiającego wspólnie z odpadami z innej gminy lub z jakimikolwiek innymi odpadami. Więcej informacji znajduje się w pkt. IV Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej SWZ) oraz w załączniku nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP.271.10.2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający działając w oparciu o treść art. 441 przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, poprzez zwiększenie w okresie obowiązywania umowy szacunkowej ilości odpadów do odbioru i zagospodarowania, jednakże nie powodującego wzrostu wartości umowy o więcej niż 20% w stosunku do wartości minimalnej. Korzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego może być dokonane jednorazowo na całą wartość zamówienia lub w kilku częściach. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie za faktyczne ilości wykonywanych usług zrealizowanych na podstawie niniejszej umowy, stanowiące sumę iloczynów obowiązującej stawki jednostkowej za odbiór, transport i zagospodarowanie poszczególnych rodzajów odpadów oraz ilości odebranych i zagospodarowanych odpadów, powiększone o należny podatek VAT.