2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ŁÓŻEK STEROWANYCH ELEKTRYCZNIE, VIDEOLARYNGOSKOPÓW I WÓZKÓW DO PRZEWOZU CHORYCH
Beschreibung: DOSTAWA ŁÓŻEK STEROWANYCH ELEKTRYCZNIE, VIDEOLARYNGOSKOPÓW I WÓZKÓW DO PRZEWOZU CHORYCH Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załącznikach 2A do SWZ (Formularze asortymentowo-cenowe od 1 do 4) dla poszczególnych Części zamówienia oznaczonych od 1 do 4 Część 1 – Łóżka sterowane elektrycznie Część 2 - Videolaryngoskopy Część 3 – Wózki do przewozu chorych leżących Część 4 – Wózki do przewozu chorych leżących bariatryczne Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Łączna liczba Części w niniejszym postępowaniu: 4 (cztery). Zamówienie jest dofinansowane w ramach dotacji celowej udzielonej przez Ministerstwo Zdrowia na realizację Inwestycji pn. „Modernizacja Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy” oraz jest objęte dotacją celową z budżetu Województwa Dolnośląskiego na finansowanie realizacji zadania pn. Modernizacja i dostosowanie budynków Wojewódzkiego Szpitala Wojewódzkiego w Legnicy do obowiązujących norm i standardów: „Przebudowa i modernizacja Oddziału Pediatrycznego i Chirurgii Dziecięcej oraz zakup niezbędnego wyposażenia”, „Modernizacja Szpitalnego Oddziału Ratunkowego oraz zakup wyposażenia medycznego i niemedycznego na potrzeby Szpitalnego Oddziału Ratunkowego”.
Interne Kennung: WSzSL/FZ-108/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138. ust. 2 pkt 2 uPzp tj. ze względu na fakt, iż zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione- wyznacza w niniejszym postępowaniu 15 dniowy termin składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Łóżka sterowane elektrycznie
Beschreibung: Łóżka sterowane elektryczniey
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Videolaryngoskopy
Beschreibung: Videolaryngoskopy
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Wózki do przewozu chorych leżących
Beschreibung: Wózki do przewozu chorych leżących
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Wózki do przewozu chorych leżących bariatryczne
Beschreibung: Wózki do przewozu chorych leżących bariatryczne
Interne Kennung: 4