813821-2025 - Ergebnis
Tschechien – Speichermedien – Rozšíření kapacit datových uložišť
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozšíření kapacit datových uložišť
BeschreibungÚčelem tohoto zadávacího řízení je uzavření kupní smlouvy, jejímž předmětem bude dodávka pevných disků a obslužných, přídavných zařízení nutných pro možné navýšení datové kapacity do aktivního diskového uložiště a do překladového datového uložiště, která jsou u zadavatele plně využívána. Dané disky musí pro zachování správné funkčnosti být totožné se stávajícími, již obsaženými v daných zařízeních.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30234000 Speichermedien
5. Los
LosLOT-0002
Interne KennungVZ250261