813860-2025 - Ergebnis
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Zagospodarowanie bioodpadów stanowiących odpady komunalne pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Rokietnica
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZagospodarowanie bioodpadów stanowiących odpady komunalne pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Rokietnica
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi: a) transportu, z siedziby Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. Z o.o. ul. Topolowa 6, 62-090 Rokietnica, b) zagospodarowania w okresie obowiązywania umowy, zebranych z pojemników w ramach prowadzenia zbiórki odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Rokietnica. 2. Bioodpady - rozumie się przez to ulegające biodegradacji odpady z ogrodów, odpady żywności i kuchenne z gospodarstw domowych (art. 3 ust. 1 Ustawy o odpadach z 14 grudnia 2012 r.). 3. Wykonawca zobowiązany będzie do odbioru zgromadzonych w siedzibie Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o.o. bioodpadów stanowiących odpady komunalne, a następnie do przetransportowania ich do Instalacji, gdzie zostaną zagospodarowane. Szacuje się konieczność transportu odpadów z siedziby Zamawiającego min. 1 raz w tygodniu. 4. Proces realizacji przedmiotu zamówienia obejmuje: a) zagospodarowanie bioodpadów, b) odpady podlegające zagospodarowaniu winny zostać zagospodarowane wyłącznie w instalacji w rozumieniu art. 30 ustawy o odpadach, którą dysponuje Wykonawca, dalej zwaną „Instalacją”, c) odbiór odpadów, objętych zamówieniem, własnym transportem z siedziby Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych sp. z o.o. , d) realizację obowiązków ewidencyjnych, sprawozdawczych i informacyjnych przez Wykonawcę. 5. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: Bioodpady, kod odpadu: 20 02 01 (odpady ulegające biodegradacji) w ilości 2900 Mg. Przedstawiona wartość wskazuje jedynie szacunkową ilość odpadów. Wykonawca zobowiązuje się zapewnić zagospodarowanie rzeczywistej ilości odpadów z posesji zamieszkałych z terenu Gminy Rokietnica w okresie realizacji przedmiotu zamówienia. Zamawiający zastrzega, iż podane dane mają charakter szacunkowy, a ich ilość do odebrania może ostatecznie ulec zmianie (zmniejszeniu). Niezrealizowanie zamówienie w całości przez Zamawiającego, w przypadku zagospodarowania odpadów w mniejszej ilości niż ilość podana powyżej, nie może być podstawą do rozliczeń finansowych Wykonawcy, żądania wypłaty wynagrodzenia lub odszkodowania. Zgodnie z art. 433 pkt. 4 PZP Zamawiający informuje, że minimalna ilość odpadów do odebrania wynosić będzie 70% szacowanej ilości tj. 2030 Mg.
Vorherige Bekanntmachung701797-2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen