813873-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Chemische Feinprodukte und verschiedene chemische Erzeugnisse – ÚEB/2025 - dodávka kolon a dalšího spotřebního materiálu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚEB/2025 - dodávka kolon a dalšího spotřebního materiálu
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodání kolon a ostatního spotřebního materiálu pro Ústav experimentální botaniky pro naplňování klíčových aktivit projektu, jejichž výčet včetně technické specifikace a požadovaného množství je uveden v příloze č. 4 této Dokumentace, která tvoří současně tabulku pro vyplnění nabídkových cen, přičemž jsou zde uvedeny i technické parametry požadavků Zadavatele, Dodavatel vyplní žlutě označené sloupce. Předmět plnění veřejné zakázky je v souladu s § 35 Zákona rozdělen na čtyři samostatné části, přičemž Dodavatel může podat svou nabídku na kteroukoliv z částí veřejné zakázky, může podat svou nabídku i na všechny části veřejné zakázky.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24900000 Chemische Feinprodukte und verschiedene chemische Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate, 42671100 Laborwerkzeugträger, 44618350 Verschlusskappen aus Kunststoff, 33793000 Glaswaren für Laboratorien
5. Los
LosLOT-0001
TitelKolony
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodání kolon a ostatního spotřebního materiálu pro Ústav experimentální botaniky pro naplňování klíčových aktivit projektu, jejichž výčet včetně technické specifikace a požadovaného množství je uveden v příloze č. 4 této Dokumentace, která tvoří současně tabulku pro vyplnění nabídkových cen, přičemž jsou zde uvedeny i technické parametry požadavků Zadavatele, Dodavatel vyplní žlutě označené sloupce.
Interne Kennung1. část
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate
LosLOT-0004
TitelSpotřební materiál
Interne Kennung4. část
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44618350 Verschlusskappen aus Kunststoff, 33793000 Glaswaren für Laboratorien
LosLOT-0003
TitelKolony s příslušenstvím
Interne Kennung3. část
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate, 42671100 Laborwerkzeugträger
LosLOT-0002
TitelKolony II.
Interne Kennung2. část