2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze wyboru operatora publicznego transportu zbiorowego poprzez bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na rok 2027
Beschreibung: Przewozy autobusowe w publicznym transporcie zbiorowym na sieci komunikacyjnej obejmującej obszar powiatu łukowskiego, dla której Powiat łukowski jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego na 34 liniach komunikacyjnych o charakterze użyteczności publicznej.
Interne Kennung: DT.7140.87.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przewozy autobusowe w publicznym transporcie zbiorowym na sieci komunikacyjnej obejmującej obszar powiatu łukowskiego, dla której Powiat łukowski jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego na 34 liniach komunikacyjnych o charakterze użyteczności publicznej