See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa infrastruktury SIEM o dodatkowe dyski
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń w postaci 36 dysków DELL 7.68TB SSD up to SAS 24Gbps ISE Read Intensive 512e 2.5in with 3.5in HYB CARR 1WPD (część producenta 1N0KG), wraz z niezbędnym oprogramowaniem i gwarancją na okres 36 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), który stanowi załącznik nr 2 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy (PPU), które stanowią załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/6/X/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert został skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp w zw. z pilną potrzebą udzielenia zamówienia. Zamawiający otrzymał dofinansowanie celowe od Skarbu Państwa Ministra Zdrowia (MZ) na realizację przedmiotowego zamówienia na podstawie umowy nr DOI/LPR/85144/6220/3/2025/657/180 z dnia 29.09.2025 r. Zgodnie z ww. umową Zamawiający zobowiązany jest w terminie do 16 grudnia 2025 r. przekazać MZ zestawienia stanowiącego podstawę przekazania dotacji i skany oryginałów faktur z tytułu nabycia oraz skany podpisanych protokołów zdawczoodbiorczych. W związku z powyższym nie jest możliwe udzielenie zamówienia z zachowaniem minimalnych terminów określonych w ustawie Pzp, biorąc pod uwagę etap realizacji umowy (odbiory, rozliczenie) i konieczne jest zastosowanie procedury przyśpieszonej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37453300 Disken
5. Los
Los: LOT-0001