See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi konserwacji i naprawy systemów wentylacyjnych w urządzeniach infrastruktury technicznej posiadanych przez Centrum Informatyki Resortu Finansów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) świadczenie usług Konserwacji Urządzeń i Instalacji w zakresie wskazanym w cz. IX TOM III SWZ - OPZ zainstalowanych w CIRF w Radomiu, zgodnie z wymaganiami zawartymi w cz. III TOM III SWZ – OPZ; 2) Naprawy Urządzeń i Instalacji zainstalowanych w CIRF w Radomiu, zgodnie z wymaganiami zawartymi w cz. III TOM III SWZ – OPZ; w celu zapewnienia niezawodnego funkcjonowania Systemu wentylacyjnego.
Vorherige Bekanntmachung: 539570-2024
Interne Kennung: PN/17/24/INHB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001